דלג לתוכן המרכזי

מסעדות לאירועים בחיפה

קרבתה של חיפה לים הפכה את העיר למקום מעולה עם מסעדות לאירועים בחיפה. אם יש לכם לדוגמה אירוע כמו ברית או בר מצווה שבעבר הייתם עושים אותם באיזה אולם אירועים קטן, היום לא עושים שום אירוע קטן באולם או בגן אירועים, משום שזה עדיין יכול להיות בתקציב גבוה, לעומת אירוח לצורך אירוע קטן באחת משורת מסעדות לאירועים בחיפה. אם אתם אוהבים דגים, בחרו במסעדת דגים, אם אתם אוהבים אוכל איטלקי, גם את זה תוכלו למצוא. כלומר, אין גבול למה שמסעדות מסוגלות להציע היום באופן לא סטנדרטי שמציב אותם במקום של קולינריה לאירוע ולא רק לאירוח סועדים.

מכל מיני בחינות הפכו מסעדות למקום שבו מקיימים גם אירועים ולא רק באים לאכול. לעשות אירוע במסעדה הרבה יותר מעניין מלערוך אירוע באיזה גן אירועים או אולם. זה הרבה יותר מעניין, הלוקיישן יותר מיוחד ובתיאום עם המסעדה אפשר גם לשדרג את כל העניין ולהפוך את האירוע למיוחד במינו.

בר מצווה במסעדה 

הרבה משפחות מכל מיני סיבות מעדיפות לערוך למשל אירוע כמו בר מצווה במסעדה ולא באולם. יש משהו הרבה יותר אינטימי מיוחד וקטן לעשות את האירוע הזה דווקא במסעדה ולא באולם גדול. הרי ממילא החברים של חתן או כלת בר או בת המצווה, לא מוזמנים לאירוע הזה, זהו אירוע למשפחה בלבד. מי שכן מגיע זה בני המשפחה הקרובים של ההורים, חברים ועוד. אתם בהחלט יכולים להיות מקסימום 100 איש ולמצוא מסעדה שיכולה להכיל אתכם בכמות כזו בלי לבזבז הרבה כסף על הזמנה של אולם. 
כמעט כל מסעדה כבר נכנסה לרשימה של מסעדות לאירועים בחיפה. אין ספק כי כאשר מדובר באירוע המסעדה מתארגנת אחרת מכל הבחינות וגם סוגרת את שעריה בפני הסועדים באותו היום של האירוע אבל גם עושה כל מיני דברים נוספים שהיא לא עושה בדרך כלל כשאין אירוע.

עיצוב המקום ברוח האירוע

כאשר מדובר באירוע שעורכים באיזה מסעדה מרשימת מסעדות לאירועים בחיפה, ברור שמתאימים גם את העיצוב לאירוע עצמו. אם מדובר באירוע של יום נישואין, ייתכן שהבעל ירצה להפתיע את זוגתו ולהקרין לה קטע מסרט החתונה שלהם, אז צריך להבטיח שבמסעדה יהיה ציוד הקרנה ואם אין להם אז צריך לדאוג לזה.
בנוסף אם מתכננים להזמין כמות נכבדה של אורחים וגם רוצים לרקוד, אז אפשר להזמין דיג'יי וממש להתייחס לאירוע כאילו הוא נעשה באולם. במקרה כזה צריך לדאוג שבמסעדה יהיה מקום לריקודים. צריך מראש לשבת עם הדיג'יי ולסגור אתו על רשימת שירים ממש כמו שעושים לפני שעושים אירוע באולם.
אם רוצים תפריט מסוים, אז גם זה מצריך ממש כמו שנוהגים בהזמנת אולם, להגיע למסעדה לפני האירוע ולעשות טעימות כדי להחליט מה רוצים להזמין לאירוע. דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו הוא שהמקום מעוצב או יהיה מעוצב כמו שאתם רוצים, ויש מצב שאתם תגיעו לפני האירוע ותעצבו אותו כרצונכם. עם תמונות של בעלי השמחה ועוד.

שימו לב לריהוט ולעיצוב של המקום

בהנחה שאתם מגיעים למסעדה מאוד מבוקשת, חשוב לבדוק מה מצב הריהוט שלה. שלא היה לכם באירוע שולחנות וכיסאות מקולפים או שבורים או לא נראים טוב. זה עלול לפגום באירוע. אתם יכולים להביא מפות אם המסעדה לא מספקת את זה וגם פרחים אם תרצו וכל תוספת אשר תעצב לכם את המקום ותעניק לאורחים שלכם ולכם הרגשה טובה. 

מסעדות