דלג לתוכן המרכזי

אירועים במסעדות- מה האירוע שלכם?

יש היום מגמה ברורה מאוד שאפשר לעשות אירועים במסעדות, ולא דווקא באולמות או בגני אירועים במיוחד כאשר מדובר באירוע קטן. זה גם יותר מקורי, זה אכן מתאים לשורה ארוכה של אירועים וזה חוסך את ההפקה של האירוע. כלומר בדרך כלל אנשים שרוצים לערוך למשל ברית, צריכים ללכת ולחפש אולם ואחר כך לקבוע מהו התפריט, אולי אפילו להתערב בעיצוב של האולם. הם מקדישים זמן רב לכך, מתרוצצים בין אולמות עד שהם מחליטים והרבה פעמים, גם כשאין להם הרבה אורחים הם יערכו את האירוע באולם כי אין להם ברירה. אבל יש ועוד איך- כל מסעדה שיש לה חלל בגודל סביר יכולה לשמש כמיקום של עריכת האירוע והוא עשוי להיות הרבה יותר מוצלח מכל אירוע באולם או בגן אירועים. אירועים במסעדות זה בהחלט הטרנד הכי גדול היום.

חתונה בצהריים

אחד הטרנדים הכי גדולים של השנים האחרונות הן חתונות בצהריים. הרבה זוגות הגיעו למסקנה שיש בזה משהו מאוד מיוחד, לעשות חתונה דווקא בצהריים. לחתונה כזו בדרך כלל מזמינים פחות אנשים ממה שרוצים להזמין בדרך כלל, כי זוהי חתונה יותר אינטימית  ואישית. היא מבוססת על העמדת חופה, ארוחה בצורה מסוימת של מטבח פתוח או מזנון, אבל היא בעיקר מבוססת על ריקודים, מוזיקה ואלכוהול. הרבה זוגות שרוצים להינשא בצהריים עושים את זה במסעדה כלשהי שעונה על הצרכים שלהם. מדובר גם על מקום מעוצב שלקיים בו אירוע חתונה זה דווקא מיוחד. הרבה פעמים למסעדות יש גם גינות צמודות וזה יכול להיות אידיאלי, בעיקר אם יש כמות אורחים שהמסעדה לא מספיקה להכיל, ואז משתמשים גם בגינה. מסעדות לאירועים זה העידן החדש של חתונות בצהריים אבל לא רק. אפשר לקיים חתונה כזו גם בערב במתכונת מצומצמת. לא לכל זוג יש כמות אורחים נכבדה יש גם משפחות קטנות.


וברכות לאקזיט- אירועים במסעדה 

אקזיט זו מילת מפתח היום של הרבה מאוד חברות סטארטאפ. זהו עידן היזמות, הטכנולוגיה הגבוהה והאקזיטים. אבל הרבה לפני האקזיט, מדובר על כל מיני מהלכים שעושה כל חברה בדרך לשם. זה יכול להיות גיוס משקיעים, גיוס הון, מיזוגים עם חברות אחרות ועוד. 

זוהי בהחלט סיבה למסיבה והחברה תרצה לחגוג את המהלך החדש והמסקרן, ולהזמין את העובדים לאירוע שמציין זאת. מסעדות לאירועים מסוג זה, יש בשפע והכול שאלה של מהי כמות העובדים ואיזה אירוע רוצים להרים. לדוג' מסעדות לאירועים בירושלים מציעות מבחר חללים המושלמים לחגיגה של אקזיט.

זה יכול להיות אירוע יקר או אירוע פשוט יותר. צריך לסגור עם המסעדה על התפריט, שזה בעצם החלק הכי חשוב באירוע. גם עובדים צועדים על קיבתם. התפריט גם קובע איזה אופי יהיה לאירוע הזה. אבל הכוונה המרכזית היא שתהיה אווירה נעימה ונחמדה. שהעובדים ייהנו ושהחגיגה תהיה מוצלחת. בדיוק בגלל זה רצוי לבחור את המסעדה מראש, להחליט כמה עובדים מוזמנים ואיזה אופי צריך להיות לאירוע הזה.

בר או בת מצווה

היום נהוג לערוך אירוע של בר או בת מצווה, בשני חלקים. החלק הראשון הוא מסיבה שחתן או כלת המצווה עורכים לחברים שלהם, וזה נעשה בדרך כלל באיזה שהוא מועדון. החלק השני מתייחס למשפחה, ואז היא בוחרת מסעדה שאפשר לקיים בה ארוחה חגיגית רק למשפחה הקרובה. את המסעדה רצוי לבחור במיקום גיאוגרפי שיקל על כל המוזמנים להגיע ודבר נוסף חשוב זה שתהיה בה חנייה עבורם. תוכלו לסגור סוג של אירוע בכפוף לתפריט מסוים ואפילו להזמין מוזיקה מסוימת. יש משפחות שנוהגות היום לערוך בר או בת מצווה במסעדות עדתיות.

מסעדות