דלג לתוכן המרכזי

מסעדות לאירועים – מוצאים מסעדה לבר/בת מצווה

אנחנו יודעים - הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות עכשיו זה להתחיל לחפש מסעדות באינטרנט ולמצוא מסעדה לאירוע של הבן או הבת שלכם. אל תרגישו שאתם אנשים רעים, זה ממש הגיוני ואנחנו לגמרי מבינים אתכם – זה יכול לקחת הרבה זמן ולהפוך למשימה ממש מעצבנת. הרי למצוא מסעדות לאירועים זו לא "מטלה" של חמש דקות וגם לא אחת של שעה – ובעיקר מדובר במשימה שדורשת מחשבה ואחריות רבה. המסעדה שתבחרו לאירוע תקבע את הצלחת האירוע ברמה מסויימת. אם האוכל לא יהיה טוב – זו תהיה אחריותכם. ואם האווירה במסעדה ממש לא תתאים לאירוע שאתם מארגנים – גם זה יהיה באחריותכם.


זה אומר שאתם לא יכולים להקל ראש בבחירת המסעדה, אתם צריכים לחשוב טוב טוב איך תעשו את זה בצורה הנכונה שתבטיח שהבן או הבת יהיו מאושרים ומרוצים, כי אתם ממש לא רוצים לראות נער או נערה בוכים על זה שהרסתם להם את האירוע הכי חשוב בחיים שלהם עד היום. אז איך בכל זאת, גם אם אין לכם הרבה זמן או אנרגיה למצוא מסעדה לאירוע של הילד או הילדה – מצליחים לעבור את האירוע בשלום?

קודם כל נשארים רגועים

אם הלחצנו אתכם עם מה שאמרנו קודם, אתם יודעים, עם זה שהילד או הילדה שלכם יבכו על זה שהרסתם את האירוע הכי חשוב בחיים שלהם – אנחנו באמת מצטערים.
האמת היא שדי קשה להרוס אירוע מצווה, ובתכלס, כנראה שלנער או הנערה שמסתובבים לכם בבית אין באמת סטנדרט כל כך גבוה שהופך את המשימה לבלתי אפשרית, וכנראה שלא תהיה לכם בעיה למצוא מסעדות לאירועים שיעשו אתכם ממש מרוצים.
תישארו רגועים ואל תיתנו למשקל של הבחירה שלכם להפוך לגורם משתק שמונע מכם לארגן את האירוע הזה. שוב, בהחלט מדובר בבחירה חשובה, כי זה אירוע חשוב – אבל כל עוד תבחרו בצורה שקולה ואחראית שמתחשבת בצרכים והרצונות של הילד או הילדה שלכם, אנחנו בטוחים שהכל יהיה בסדר. בטוחים אבל לא מבטיחים, בסדר?

מתאמים ציפיות

לילדים שלכם כנראה יש הרבה חלומות בראש ויכול להיות שהם באמת ובתמים מצפים שתביאו להם את ביונסה (כפרה עליה) לאירוע שלהם.
אנחנו ממליצים שתשאלו אותם מה הם היו רוצים לראות באירוע שלהם, לכתוב את זה בצורה מסודרת על דף – אבל אל תשכחו להבהיר להם שלא כל מה שהם חולמים עליו יקרה.
לילדים שלכם יש הרבה רצונות שונים ומשונים, הם יכולים לרצות דיג'יי או דוכן המבורגרים של אגאדיר – לכם יש הרבה הגבלות, אתם מוגבלים בתקציב או שאתם רוצים ליצור אירוע שמתאים גם למבוגרים. דברו עם הילדים שלכם, ובצעו איתם תיאום ציפיות משותף שיבטיח שכולם יוצאים מרוצים ולא מתאכזבים, גם אם זה אומר שצריך להתפשר.

מחפשים מסעדה מתאימה

דיברתם עם הילד או הילדה ואתם יודעים איזה סוג אוכל הם רוצים וכמה אנשים הם רוצים להזמין, עכשיו אתם צריכים לחפש מסעדות לאירועים שמתאימות למה שהילד או הילדה רוצים, ושגם מתאימות לאילוצים שלכם. אנחנו מאמינים שהאינטרנט הוא חברו הטוב ביותר של האדם – השתמשו בו כדי למצוא מסעדות לאירועים שמספקות את הצרכים שלכם, ובצעו את הבחירה המתאימה בלי לשבור את הראש יותר.
רואים? זה לא היה כל כך קשה – כל מה שאתם צריכים לעשות זה להישאר רגועים, לדבר עם הילדים שלכם ולבחור מסעדה שמתאימה למה שאתם צריכים בין אם זה מסעדות לאירועים קטנים או גדולים.

מסעדות לאירועים
מסעדות