דלג לתוכן המרכזי

מסעדות לאירועים בירושלים – הטרנד החם של 2019

אם תנסו לדמיין את הדברים שהכי מאפיינים את עיר הבירה שלנו ירושלים, כנראה שהדברים הראשונים שיעלו לכם בראש יהיו דת וקדושה, אווירה עממית אמיתית ואולי גם תעלה במוחכם האבן הירושלמית האייקונית. הסיבות לכך ברורות וזה לא רק בראש שלכם - ירושלים היא עיר מרכזית שמושכת אליה תיירים מכל רחבי העולם בשל ההיסטוריה העשירה שלה, הקדושה שלה עבור שלושת הדתות הגדולות בעולם והארכיטקטורה הייחודית שלה. והאמת היא שדווקא בגלל שירושלים מצליחה למשוך אליה כל כך הרבה מבקרים ותיירים, גם ישראלים וגם וזרים, נראה שההתפתחות הטבעית של העיר הייתה לשפר את ענף התיירות והאירוח שלה.

אם תשאלו תיירים שמגיעים לארץ בשנת 2019, הם כנראה יגידו לכם שהם מתכננים להגיע לירושלים גם בשביל לראות את הכותל ואת שאר האתרים ההיסטוריים, אבל בעיקר בשביל להנות ממה שלעיר יש להציע בתחומים אחרים לחלוטין שמזוהים הרבה יותר עם ערי המרכז. 

ירושלים היא כבר לא מה שחשבתם

אם המוח שלכם עוד תקוע על המחשבה שירושלים היא עיר שיש בה רק את הכותל, שוק מחניודה ופלאפליות זולות – כנראה שאתם צריכים לעשות ביקור בעיר הקודש בהקדם האפשרי.
בשנים האחרונות ירושלים הצליחה לזנוח מאחור את המוניטין שלה כעיר המזוהה תיירות דתית ואוכל עממי והיום, לצד התיירות הרבה שבעיר והאוכל הישן והטוב, קיים בירושלים גם עולם קולינרי רחב ואיכותי.
אם לפני מספר שנים הירושלמים היו נוסעים לתל אביב בשביל לעשות יום כיף, לאכול אוכל טוב ולהעביר את הערב בבירה בבר שכונתי – היום לא פחות תל אביבים גם עושים את הדרך ההפוכה.

מגמת ההתרחבות של עולם המסעדות וחיי הלילה בירושלים נמצא בשנת 2019 בנקודת שיא – מסעדות חדשות נפתחות ללא הרף, התחרות גוברת ורמת האוכל והאירוח במסעדות והברים עולה ללא הפסקה.
אם לא ביליתם בזמן האחרון בירושלים, אנחנו ממליצים שתלכו ותבדקו מה חדש בעיר הבירה שלכם, אנחנו מבטיחים שלא תתאכזבו.אתם יכולים לצפות לכל דבר שאתם יכולים לחלום עליו : מסעדות שף, המבורגריות איכותיות, אוכל ישראלי נועז וחדשני וגם ברים מעולים, שבאים עם אווירה שיש רק בשוק מחניודה.

מסעדות לאירועים בירושלים הפכו לטרנד לוהט ובצדק, בירושלים אפשר למצוא המון מסעדות מעולות המתמחות במטבחים שונים ברמה גבוהה במיוחד. אם תחפשו מסעדות לאירועים בירושלים, תגלו שבשנת 2019 ירושלים כבר לא משתרכת מאחור בעולם הקולינריה, והיא נותנת פייט לתל אביב, אפילו כשמדובר במגרש הביתי שלה. מי שמחפש לקיים אירוע שווה בלי לצאת מהעיר עם אווירה ייחודית, ויש יגידו שגם קדושה, שם את ירושלים בראש רשימת האופציות שלו ויודע שהעיר הזו יודעת לספק את הסחורה.

בצעד נועז – השפים המובילים הרימו את ירושלים לפסגה

עולם הקולינריה הירושלמי לא הגיע למצב שבו הוא נמצא היום במקרה. הרי בשביל ליצור שינוי כזה, מישהו צריך לעבוד מאוד קשה. במקרה של ירושלים, מי שלקחו את הסיכון ועבדו קשה על מנת לפתח בירושלים תרבות אכילה מתקדמת ומשודרגת היו שפים ישראלים מובילים שבחרו לפתוח את מסעדתם דווקא בעיר הקודש. מדובר במהלך נועז לכל הדעות – הם לא ידעו כיצד הציבור הירושלמי יגיב לאוכל מתוחכם יותר ואם מסעדות לאירועים בירושלים ומסעדות שלוקחות אוכל ברצינות, באופן כללי, יצליחו להיכנס לתודעה של הירושלמים.

השפים האלו לקחו על עצמם אתגר: להנגיש את האוכל שאנחנו רגילים לראות במסעדות שף בתל אביב לקהל הירושלמי הממוצע. לתת לחיך של הירושלמים להתרגש ולטעום דברים חדשים, מבלי להרגיש להם מוזרים ושונים מדי ממה שהם מכירים. הדרך בוודאי הייתה לא קלה עבור אותם שפים שלקחו את הצ’אנס ולקחו על עצמם להפריח את ה"שממה" הקולינרית שהייתה בירושלים ביחס לערים כמו הרצליה ותל אביב. 

כאשר מדברים על מסעדות לאירועים – אין ספק שהמהלך שלהם השתלם עבור כולנו, והיום אנחנו יכולים ליהנות מאוכל מעולה ולהנות אצל מסעדות לאירועים בירושלים מאירועים מצוינים עם האווירה שירושלים כל כך מזוהה איתה.

מסעדות לאירועים בירושלים
מסעדות