דלג לתוכן המרכזי

מסעדות לאירועים קטנים – איך מארגנים אירוע?

מסעדות לאירועים קטנים – איך מארגנים אירוע?

שיט – זו הייתה התגובה שלי בכל פעם שנפלה עלי האחריות לארגן אירוע. בטח, אירועים זה כיף אדיר, אבל זה סיפור רציני והארגונים האינסופיים תמיד שוחקים אותי.אירגנתי בחיים שלי מספר לא מבוטל של אירועים, שזה ממש מוזר בהתחשב בזה שזה ממש רחוק מלהיות תחביב שלי, אבל איכשהו אני תמיד מצליח לארגן אירועים לא רעים בכלל.

תכלס, זו כנראה גם הסיבה שתמיד מפילים עלי להיות אחראי על עוד ועוד אירועים...
בכל מקרה, הדרך היחידה שבה אני מצליח להישאר שפוי בזמן ארגון אירוע, היא שיש לי שיטה מאוד מסודרת וברורה שהופכת ארגון של כל אירוע קטן מסיפור של כמה ימים למשימה של שעתיים-שלוש.
אז הנה לפניכם, השיטה שלי לארגון אירועים בקלות בלי הרבה כאבי ראש!

מה השלבים לארגון אירוע מוצלח?

כשאני מארגן אירוע, אני עושה את זה לפי השיטה שלי ובכל פעם היא מצליחה להוכיח את עצמה כיעילה ומוצלחת.המסקנה שלי היא שהכל זה בתכנון המקדים, תבינו מה אתם צריכים ותהיו יעילים בתהליך הבחירה שלכם, השתמשו באינטרנט והחיים שלכם יהיו ממש קלים.
הסיבה היא שכשמארגנים אירוע ממש קל להיאבד בין כל האופציות ולהיסחף עם רעיונות מופרחים.
התמקדו במה שאתם צריכים, ומשם תוכלו לבנות הלאה אם תרצו ויהיה לכם כוח (או תקציב).

השלב הראשון

אפיינו את הצרכים שלכם בצורה ברורה.

 זה אומר שאתם צריכים לענות על השאלות הבאות :

  1. איזה סוג אירוע זה? בר מצווה, יום הולדת או חתונה?
  2. כמה אורחים הולכים להיות מוזמנים?
  3. איפה אתם רוצים לעשות את האירוע? בצפון או במדבר יהודה, או בכלל בתל אביב?
  4. איזו אווירה תהיה לאירוע? זה קשור לקהל האורחים ולאופי של החוגג/ת.

עכשיו כשאתם יודעים מה אתם צריכים למצוא, תוכלו לצמצם את החיפוש שלכם רק לאפשרויות שרלוונטיות אליכם, במקום להסתכל על כל מסעדה שקיימת.

השלב השני

כנסו לאתר "אירועים בקליק" וחפשו מסעדות לאירועים קטנים שמתאימות למה שאתם מחפשים. באתר אירועים בקליק, תוכלו לראות תקציר על כל המסעדות שבאזור שבו אתם רוצים לקיים את האירוע שלכם.

בתקציר, תוכלו לראות מה הז'אנר של האוכל ולקבל תמונה כללית על האופי של המקום, כמו כן להבין מה כמות האנשים המקסימלית שתוכלו להזמין לאירוע.

יופי, עכשיו תכינו רשימה של כל מה שנראה לכם מעניין ומתאים – אני אוהב להכין רשימה של 5 מקומות בלבד כדי לא להתבלבל.

השלב השלישי

הגיעו למסעדות או תרימו טלפון כדי להבין עם מי יש לכם עסק. האינטרנט יעיל מאוד לאיתור מקומות פוטנציאליים, אבל בסוף הבחירה הסופית צריכה להיעשות לפי שיקול הדעת שלכם. לדוגמא אתם מחפשים מסעדות בעין כרם, לפני שאתם נכנסים לרכב ומבקרים באזור התקשרו לבדוק מתי אפשר לראות את המקום.

אתם יכולים להתקשר ולדבר עם האחראים על המסעדה כדיי להבין אם המקום מתאים למה שאתם מחפשים לאירוע שלכם, אבל אני אישית חושב שהכי כדאי להגיע בעצמכם פיזית למקום.

כשמדובר בתחום של מסעדות, ובפרט מסעדות לאירועים קטנים, תמיד יש את הסכנה שהמקום השתנה מאז שהתמונות צולמו או שהתיאור לא בדיוק מדוייק. בכל מקרה, אולי זה רק פחד שלי – אבל אני אישית תמיד מגיע לבדוק את המקומות בעצמי.

השלב הרביעי

הגיעו להחלטה, סגרו עסקה והזמינו את האורחים שלכם.

עכשיו כשאתם בודקים מספר אופציות מצומצם שכל אחת מהן היא מתמודדת ראויה לארח את האירוע שלכם, בחרו את המסעדה שהכי מתאימה לכם מבחינת אוכל, תקציב, אווירה וכל דבר אחר שנראה לכם רלוונטי.

תמיד מפחיד לבחור, יש בנו חשש שנבחר לא נכון, אבל תתנו לעצמכם קצת קרדיט! תסמכו על עצמכם, אם זה מרגיש שזה זה, זה זה - סגרו עסקה, קבעו תאריך ותזמינו את האורחים שלכם.

מחפשים מסעדות לאירועים קטנים? השתמשו באתר אירועים בקליק שעוזר לכם למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים! 

מסעדות לאירועים קטנים
מסעדות